Modele fustanesh per dasma 2018

B Dekor i sfondit kryesor 60 000 Lek Dekor i salles 60 000 Lek Dekor i pritjes 60 000 Lek dekoi i celebrimit 60 000 Lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150, 000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # Bankete dhe shume e shume te Tjera. Ju mirepresim ne zyren ton… Dritare.net Ju sjell një Galeri me foto, Ku Ju Mund të krijoni një IDE, për të pasur fustanin më të bukur dhe Shik, në dasmë,/E.B-dritare.net Fustani i Duhur kërkon kohë dhe shpeshherë kthehet në një maratonë të gjatë që duket sikur NUK ka Fund. E dimë që është ë lodhshme dhe e dimë që kërkoni të dukeni sa më bukur të jetë e mundur. Ju kuptojmë, Kemi qenë në Vendin tuaj dhe Kemi zgjedhur t`Ju ndihmojmë Duke Ju sjellë këto fustane që NUK na duken Vetëm të përshtatshëm, por Edhe shumë të bukur. B shes 4 kuaj druri AHU spesori 3 cm shume te forte me lekundje. ideale per ATA qe Kane lokale par femije qe kerkojme te thothin klientele familjare te Lyer me Boje ekologjike. … Parandiejmë që lexuesit e bordo do të kenë shumë Dasma për të shkuar këtë verë dhe për këtë arsye do të vijmë me një këshillë që ka të bëjë me veshjen e përshtatshme për një dasmë verore! B Fustane me Qera adresa: „sheshit Wilson“ Tek Rreth Rrotullimi ne BRI te Albtelecom dhe dekordes orari 🕧: nga e Hena ne te shtune 10:00-20:00 Nr. Tél 📞: 0695333365… B Fustane me Qera Fustane me Qera ose shitje!!! punime të cilësisë së parë dhe fait à la main….

B Fustane me Qera Anja adresa: Tirane, babrru Rruga demokracia ose Rruga qe te con te kafja e rremes Pran karburant kastratit. Nr tel 0685563685. What`s App 0685563685… B perzgjidhni viseur 15 fustanet Tona, fustanin e bardhe me te bukur qe Ju pershtatet, me cmimin me te mire ne Treg. … B Fustane me Qera 💃🏻 „fustane me Qera“ 💃🏻 10:00-20:00 Hena-diele 📲 + 355 69 213 6087 ADR: 100 Metra nga Ura e nisherakut dhe „UET“ (perballe) ngjitur me Lule Mansaku… B Fustane me Qera & shitje te Markave me te njohura Amerikane vijne Tek Ju me cinder per Tju Bere te ndiheni si nje hirushe e vertete!… Prandaj, duhet të Jeni të përgatitura, VAJZA, sepse të zgjedhësh një fustan dimëror, për dasmë, është paksa e vështirë. B E&l _ Official Tirane, Albanie World Wide Shipping 0696392421 (whatsap) adresa: Porcelan, Rruga Marie Kraja… B Ju ftojme te perzgjidhni viseur dekoret me te bukura per Festen tuaj.

nisine nga 20 000 Lek de cmimet. larmishmeri zgjedhje, STAF i mire organizuar, ndricim Profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo Daten tende te Festes. eksperienca Jone 10 vjecare na ka dhene besimin perte QENE te sigu… Hidhini një SY galerisë dhe jemi të Sigurt që ne të gjeni diçka që do t`Ju pëlqejë! B Fustane me Qera Kristi ✂ 👗🎀 adressa: UNAZA e re perballë karburant kastratit Tél: 069 399 6934 @atelie_kristi orari: 09:00-18:00… B 🔺fustane me Qera 👗💃🏻 🔺rroba te ndryshme 👚👗👛👠 Rruga Xhanfize Keko 📍Pran Artisti Lounge oxhaku 🔺 bejm dergesa Brenda du même nom 📱🛵💶 ⏱ orari 9-21… B Krijojme buqeta dhe kompozime me Lule natyrale te llojeve te ndryshme. livraison 24h… Dimri NUK është një periudhë e zakonshme për Dasma, por ja që ka nga ATA që zgjedhin të martohen në këtë stinë të ftohtë. B Rezervo dekorin e dasmes tende Duke filluar nga 60 000 Lek.

rezervime te Herme me CMIME speciale. ….